KONTAKTY

Streetkolor.sk
Ždiarska 1446/19
040 12 Košice 12
tel: +421 915 422 332
napíšte nám

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 289,00 EUR
skladom
naša cena 13,99 EUR
skladom

ANKETA

Čo uprednostňujete pri nákupe??

Rýchlosť dodania 31% Pestrosť ponuky 23% Značkový tovar 21% Nízku cenu 25%

» Veľkoobchod

Veľkoobchodné podmienky

Podmienky veľkoobchodného predaja:

  • Minimálny objem prvej objednávky vo výške 175 € alebo 5 ks z jedného druhu tovaru. Pri dalšej objednávke budete automaticky zaradený medzi obchodných partnerov a začnú sa na Vás vzťahovať výhody veľkoobchodu.
  • Na čerpanie výhod veľkoobchodu musia byť všetky pohladávky a záväzky uhradené. Ak nie sú - výhody veľkoobchodu sa neuplatňujú, nie sú nárokovateľné, ani vymáhateľné spätne.

 

Výhody Veľkobchodného kontaktu:

  • Zľavy  podľa objemu objednávky
  • - od 0€ do 1000 € zľava 5%
    - od 1001 € do 2000 € zľava 10 %
    - od 2001 € do 3000 € zľava 15 %
  • Návody v Slovenskom jazyku na kvalitnom papieri s logom Vašej firmy už od 0,40 €.

Doručíme tovar zákazníkovi za Vás:

Možnosť zasielania tovaru dalšej osobe a na inú dodaciu adresu. Často využívaná ponuka pri ktorej je tovar zaslaný priamo dalšiemu kupujúcemu. Označenie balíka je podľa požiadaviek vašej firmy. Faktúru a dodací list zasiela obchod maXikolor.sk vašej firme. Zákazníkovi pošleme Vašu faktúru. Pokiaľ bude tovar na dobierku, akceptujeme Vašu cenu. maXikolor.sk iba  skopíruje doklad o zaslaní balíka.

Prednostné vybavíme Vašu objednávku:

Prevádzkovateľ obchodu maXikolor.sk garantuje prednostne vybavenia objednávok firmám s ktoré spĺňajú veľkoobchodné podmienky. Pti tovare, ktorý nie je skladom je veľkoobchodný zákazník, bez zbytočneho odkladu infomovaný o termíne dodania.

Pri dlhodobej spolupráci ponúkame navyše:

Návody v slovenskom jazyku na kvalitom papieri s logom vašej firmy zdarma.

Tento e-shop je vytvorený pre všetkých bez rozdielu či ide o veľko alebo maloobchodných odberateľov a je verejný. Všetky ceny sú cenami maloobchodnými a s DPH ( Sme plátcami DPH ). Pre veľkoobchodný odber a Vašu zľavu nás kontaktujte e-mailom, alebo telefonicky. Všetky informácie na týchto stránkach podliehajú autorskému právu spoločnosti StreetKolor, naších dodávateľov: Plasti Dip - PERFORMIX, DevilBiss, AnestIwata, 3M, Scotch, TEMPO a tretím stranám ( YOUTUBE ) a kopírovanie týchto údajov, návodov, fotiek a cenníkov bez predchádzajúceho súhlasu spoločnosti StreetKolor nie je možné.

Technické informácie a vzhľadové návrhy sú výsledkom naších skúsenosti a testov. Garantujeme, že naše alebo nami predávané výrobky poskytujú maximálnu kvalitu. Avšak nepreberáme žiadnu zodpovednosť za dosiahnuté výsledky pokiaľ ide o podmienky v akých sa produkt používa, pretože sú mimo našu kontrolu. Tak isto nepreberáme žiadnu zodpovednosť za zlú techniku striekania, riedenia a aplikovania. Preto Vám odporúčame vykonať testy a podmienky v akých výrobky používate pred skutočnou prácou. Tieto výrobky sú určené pre profesionálne použitie a pre vhodne kvalifikovaný personál.

Pre veľkoobchod sme Vám k dispozícii 24 hodín denne 365 dní v roku na telefóne, ak potrebujete poradiť stačí zavolať, prípadne prezvoniť.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

KONTAKTY

Streetkolor.sk

Adresa: Ždiarska 1446/19

PSČ: 040 12 Košice 12

Email: streetkolor@streetkolor.sk

Telefón: +421 915 422 332

MTg3ZjhkNm